| alecsasweet a întrebat:

Ce filme de comedie mi-ati recomanda sa vizionez?

10 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Oameni mari si fara minte, Inmormintare cu peripetii.La ambele am ris cum nu am mai ris de foarte de mult.

| CautNume a răspuns:

Dictatorul

| FadetoBlack a răspuns:

Due Date.

| WR104 a răspuns:

Mr.Bean
Vizionare placuta!

| Assu53 a răspuns:

Vezi sensless laughing si bad boys 2winking

| HighDefinition a răspuns:

Home Alone ( toate ), Liceenii Rock 'n' Roll, Bad Girls, Ho Ho Ho 1, The Princess Diaries, Mean Girls

Vizionare Plăcută

| VIP3r a răspuns:

Daca iti plac comediile romantice:

Failure to launch (2006)
Horrible bosses (2011)
How to lose a guy in 10 days (2003) - e incredibil filmul laughing
Killers (2010)
Life as we know it (2010)
No Strings Attached (2011)
One For The Money (2012)
The Break Up (2006)
The Ugly Truth (2009)
The Back-Up Plan (2010)

Recomand si aceste filme, sunt foarte bune:

The Switch
The Girl Next Door (2004)
The Proposal(2009)
Stardust (2007)
No Strings Attached (2011)

Vizionare placuta, sper sa iti placa!

| HinataHyuga1207 a răspuns:

Eu ti-as zice sa vezi HoHo1 a fost tare rau de tot sau daca vrei HoHo2, dar mai tare a fost HoHo1! Asta daca nu le-ai vazut!

| Florinnnnnnnn a răspuns:

Stan si Bran, Singur acasa 1, 2 si 3, Scary Movie 1, 2, 3, 4 si 5 este putin de groaza dar mult mai mult amuzant am ras pana mi-au dat lacrimile.

| LivaTGV a răspuns:

''American Pie'' sunt 9 episoade foarte tare seria sper sa mai continue cu eahappy