| MaskedMan a întrebat:

Ce filme de groaza stiti ca eu am vazut numai tampenii.Recomandati-mi niste filme de groaza BUNE care sa ma sperie[FUNDOAIE]

Răspuns Câştigător
| DyddyShORRR a răspuns:

Si eu sunt pasionat de filme horror happy Deci iti recomand urmatoarele filme:

- House of Wax
- The Devil Inside
- Devil
- Drag Me to Hell
- Case 39
- Saw VI
- 30 Days of Night
- The Exorcism of Emily Rose
- The Texas Chainsaw Massacre
- The Grudge
- Hostel
- Shutter

thinking astea sunt o mica parte din ce am vazut eu, nu imi mai trece prin cap happy mai intai ia si uitate la asta si daca e nevoie iti voi mai spune! Funda?

11 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Roaga-te sa vina dimineata

| PisicaAristocrata a răspuns:

Este unul fain, nu e din acela cu sange pe pereti (doar putin) si alte prostii, dar e...cum sa zic, foarte creepy, iti ridica parul de pe ceafa, il recomand cu incredere, se numeste "Orfana". E foarte...surprinzator.

| Marian619 a răspuns:

Final Destination(Un grup de evadati se pierd in padure unde pe rand sunt omorati de un pustnic canibal si malformat) sau clasicul The Ring

| MaskedMan explică:

Ai doamne doamne...nush ce sa fac prea multe raspunsuri nu stiu cui ii dau fundalaughing

| Future1234 a răspuns:

''Saw'' ..sau ''masacrul din texas''..si ''ultima oprire'' e ok.dar nu e asa de speriatlaughing

| KiduIcs a răspuns:

The exorcism of Emily Rose. X_x

| Papusha1 a răspuns:

Salut! Poti sa privesti "Scream" *1, 2,3 sau 4 (deci care vrei)*

| ElenaSalvatore a răspuns:

Poate "the messengers" 1 si 2

| RaMONa8 a răspuns:

Wrong Turn 3, Wrong Turn 4, sunt tari amandoua iti recomand sa nu te uiti seara!

| MaskedMan explică (pentru RaMONa8):

Scuze ai raspuns prea tarziu daca raspundeai mai repede happyITi dadeam tie funda ca imi place filmu si m-a pus olek pe ganduri tongue acu ma uit la Wrong turn 3 mersi mult