| horia14 a întrebat:

Ce filme disney stiti?, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Biiiiii a răspuns:

Păii... Starstruck, Camp rock, Camp rock 2 : The final jam, High School Musicla 1, 2, 3, Bona mea e un vampir, Go figure, Citeste si plangi, Vrajigemele 1, 2, Lemonade Mouth, Toy Story, Orasul Halloween 1, 2, Jhonny Tsunami, Jhonny Kapahala, Fabuloasa aventură a lui Sharpay, Nemo, Phineas si Ferb in a doua dimensiune, Programul de protectie al printeselor, MAgicienii din WP Filmul, Mama mea are intalnire cu un vampir, Programul Mercury... Sunt mai multe cred dar nu mi le mai amintesc. Funda? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Georrggy a răspuns:

Toy story 1, 2, 3
Shrek 1, 2, 3, 4
Compania Monstrilor,
Orasul Halloween,
Jhonny Tsunami

| NamPleak a răspuns:

High School Musical (2006),Sharpay's Fabulous Adventure (2011),Camp Rock (2008),Princess Protection Program, Phineas si Ferb in a 2-a dimensiune [Phineas and Ferb the Movie Across the 2nd Dimension] (2011),Mickey’s Christmas Carol, Toy Story, Nemo,

| yulyk14 a răspuns:

Lemonade mouth, Toy Story... [1, 2,3]

| diana327 a răspuns:

Incearca pe www.desenesianimeonline.net,la filme animatie :). Sper ca te-am ajutat.:)

| iuhosroxi a răspuns:

Selena gomez jessy orasu halloween bona mea e un vampir