| Denisa009 a întrebat:

Ce filme disney știți?

5 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

1.Camp Rock
2.Camp Rock : The final jam
3.16 Wishes
4.Twitches
5.Twitches Too
6.Den Brother
7.Cow belles
8.Hannah Montana: The Movie
9. Avalon High
10. Lemonade Mouth
11.Sharpay's Fabulos Adventure
12.Snow Buddies
13.Air Buddies
14. Space Buddies
15.Santa Buddies
16.Brother Bear
17.The Suite Life Movie
18. Good Luck Charlie The Movie
19.Ice Princess
20. Enchanted
21. Ella Enchanted
22.High School Musical
23.High School Musical 2
24.High School Musical 3: Senior Year
25.Beverly Hills Chihuahua
26.Beverly Hills Chihuahua 2
27.Hotel for Dogs
28.Race to Witch Mountain
29.My Babysister's a Vampire : The Movie
30. Dadnapped
31.Hatching Pete
32.Princess Protection Program
33.Starstruck
34.Harriet the Spy: Blog Wars
35.Geek Charming
36.Frenemies
37.Johnny Kapahala: Back on Board
38. Wendy Wu: Homecoming Warrior
39.The Cheetah Girls
40.The Cheetah Girls 2
41.The Cheetah Girls: One World
42.Now You See It...
43.Go Figure
44.Life Is Ruff
45. Jump in!
46. Good Luck Charlie, It's Christmas!
47.Return to Halloweentown
48.The Luck of the Irish
49. Zenon: Girl of the 21st Century
50. Zenon: The Zequel

| ViVi99 a răspuns:

Al 13-lea an, Bafta Charlie-calatoria, 16 Dorinte, Jhonny tsunami, Jhonny kapahala, Printesa ghetii, Lemonade mouth, Vraji-gemene (1 si 2), Fratele lider, Echipa de catei, Frumoasele de la laptarie, Aventuri la motocross, Toata lumea vorbeste, Mulan, Alba-ca-zapada si cei 7 pitici, Casper o intalneste pe Wendy, Orasul Halloween (1 si 2), Povestea Jucariilor (1, 2, 3), papusile Muppets, Magicienii din Weverly Place-filmul, Phineas si ferb in a 2 dimensiune, Camp Rock (1 si 2), Tocilarul fermecator, Dadaca, Hannah Montana-flimul, Regele leu (premiera), prieteni sau adversari (premiera), Suie Life-filmul, Jump in, Intalnire cu un star, Programul de protectie a printeselor, High School musical-filmul, Zennon, Cadetul Kelly, Felinele (1, 2), Norocul irlandezului, Aventurile lui Sharpay,. Uite un site cu filmele DIsney din mai multi ani: http://translate.google.ro/....../translate Sper ca te-am ajutat:)

| aleally98 a răspuns:

Astea le stiu:
1. Minunata aventura a lui Sharpay
2.Echipa de catei
3. Lemonade mouth
4.Mame in greva
5. Vraji-gemenele
6. Vraji-gemenele 2
7. Ice angel on thin ice going for the gold
8.Fratele lider
9.Liceul Avalon
10.Harriet spioana razboiul blogurilor
11.Frumoasele de la laptarie
12.Frumoasa si Bestia
13.Clopotica si aventurile ei in lumea oamenilor
14.Toata lumea vorbeste
15.Santa Who?
16.Geniul
17.Hannah Montana: The Movie
18.Casper o intalneste pe Wendy
19. Orasul Halloween
20.Fratele Urs
21.Printesa si Broscoiul
22.Camp Rock
23.Camp Rock 2 Competitia Finala
24.Alba ca Zapada si cei sapte pitici
25.Johnny Tsunami
26.Bafta Charlie calatoria
27.Phineas si Ferb in a 2-a dimensiune
28.Cartea junglei
29.Programul de protectie al printeselor
30.Bona mea e un vampir
Sper ca te-am ajutat.

| Elzzy a răspuns:

Buna! Pai:Bafta Charlie calatoria, Phineas si Ferb in a-2a dimensiune, Printesa ghetii, Minunata aventura a lui Sharpay, Echipa de catei, Lemonade Mouth, Johnny Tsunami, Mame in greva, Vraji-gemenele, Vraji-gemenele 2, Gheata subtire, Fratele lider, Fratele urs, Proiectul Mercury, Oh bebe, Johnny Kapahala din nou in actiune, Liceul Avalon, Harriet spioana razboiul blogurilor, Frumoasele de la laptarie, Casper o intalneste pe Wendy, Orasul Halloween, Mulan, Clopotica si comoara pierduta, Clopotica si Marea Salvare a Zanei, Povestea Jucariilor 1, 2 si 3, Printesa si Broscoiul, Al 13-lea an, 101 Dalmatieni, Atlantida Imperiul disparut, Aventuri la motocros, Bambi, 16 Dorinte, Bona mea e un vampir, Mama are intalnire cu un vampir ........pffff sper sa te fi ajutat fundita?love struck

| BlackAngel244 a răspuns:

Jessie, regele leu, perechea de regi, bafta charlie calatoria...