| twilightt a întrebat:

Ce filme gen Twilight stiti? Dar sa fie super in afara de Vampires Diares. Promit funda!

Răspuns Câştigător
| Cameron a răspuns:

Este un film facut dupa twilight, cu varcolaci se numeste Red Riding Hood. Nu prea am mai vazut filme tip twilight. As zice The vampire diaries dar ai zis ca nup... Funda happy

21 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

The Covenant (2006), The Lost Boys (1987), Dorian Gray (2009), The Craft (1996), Let the Right One In (2008), Queen of the Damned (2002), Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994).
Vizionare plăcută!

| twilightt explică (pentru Diabolique):

E valabil pentru toata lumea intrebarea: sunt de groaza?

| Diabolique a răspuns (pentru twilightt):

Nu aș spune că sunt de groază, chiar dacă teoretic se încadrează în acest gen. Începe cu primul film și spune-mi dacă ți-a plăcut.
Evident, este o întrebare pentru toți utilizatorii, eu doar ți-am dat câteva exemple. Sper să-ți placă.
Numai bine!

| Cameron a răspuns (pentru twilightt):

Nu. Cel de care l-am zis eu nu este. Este mai mult gen Twilight.

| twilightt explică (pentru Diabolique):

Nu prea stiu ce sa fac voi doi(tu sicameron sau sa cred) mi-ati dat cele mai bune raspunsuri. Cine mai imi da unul mai tare primul va primi funda, ok?

| Diabolique a răspuns (pentru twilightt):

Lasă tu fundele... uită-te la filme, iar dacă într-adevăr îți plac poți acorda răspuns câștigător, dacă nu, nu te obligă nimeni.

| GabiiHaș a răspuns (pentru Diabolique):

Sunt de acord cu tine...

| twilightt explică (pentru Diabolique):

Ok

| Diabolique a răspuns (pentru GabiiHaș):

Păi nu? Ar fi și culmea ca un utilizator să se simtă obligat să acorde fundă unui răspuns care poate nici nu l-a ajutat. Ba chiar mai bine. Întrebarea rămâne deschisă și poate va primi un răspuns satisfăcător până la urmă...

| GabiiHaș a răspuns (pentru Diabolique):

Pune funda asa la intamplare... faci ala-bala-portocala

Alte răspunsuri
| Cosminovici18 a răspuns:

Supernatural!

Alte răspunsuri
| 2341234567 a răspuns:

Teen wolfe

| N0H4CK a răspuns:

Beautiful Creatures, e bestial, se aseamana foarte mult cu twilight. Iti sugerez sa te uiti.

| twilightt explică (pentru N0H4CK):

L-am vazut dar merci

| StrumfLala a răspuns:

Este filmul acela nou cu Johnny Depp si vampiri. happy Poate iti place
Ciaw :*

| LoveShuffleBoy a răspuns:

Vampire Sucks e o comedie dupa Twilight si e genial.

| DeeaOana2000 a răspuns:

Salut! Cauta seria de filme Underworld. Sper sa-ti placa. Fundita?