| bLow a întrebat:

Ce filme preferati, raspuns urgent ofer funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ElectricChapel a răspuns:

Mie in general imi plac filmele remake-uri, sau comediile de familie (cu Lindsay Lohan sau Adam Sandler, am dat exemple), mai imi plac si filmele care parodiaza alte filme, dar sa nu-si bata joc de filmul respectiv si thrilere mai imi plac...

13 răspunsuri:
| Ovidyu54 a răspuns:

Depinde ce gen de film
Actiune : Danny the dog
Horror : Wrong turn 4
Comedie : Scary movie 1, 2, 3, 4
Sper sa-ti placa!

| dyonline88 a răspuns:

Comedii si horror

| BellaSomerhalder a răspuns:

Sa-ti exemplific sau sa-ti spun ce gen prefer? Drame.

| mabo a răspuns:

Just visiting,ace ventura,ice age, tantaluaul si gogomanul, drag me to hell.vizionare placuta.

| NoNameJunior a răspuns:

Îmi plac mai multe genuri de filme.preferatele mele sunt:comedie şi horror.

| valentingb a răspuns:

Without a paddle(comedie) hachiko(drama) eight below(aventuri) rrrr (comedie) final fantasy (desen) brige to terabithia- singurul film la care a plans tata. da, si Incompreso, dar ala e imposibil de gasit.

| PokeEdy a răspuns:

Comedia.Singur acasa cele 3 episoade.SF-2012 la comedie mai era unu cu un bebe care era furat si facea probleme hotilor.Alvin.Ziua independentei cu extraterestii etc.

| Cristi19 a răspuns:

Dramele

| GrizzlyRO a răspuns:

Imi plac comediile happy Yes Man American Pie 1 2 3 4 etc. Big Stan happy Actiune happy Cauta pe cinemarx.ro happy gasesti de toate

| har a răspuns:

Mie imi plac actiune, aventura, razboi... m-am uitat si mi-au placut cel mai mult piratii din caraibe(1-4) razboiul stelelor(1-6) si harry potter

| agoodvampire a răspuns:

The Vampire Diaries - serial :X e superb

| Alexya97 a răspuns:

Im general imi plac filmele de actiune si romantice, dar trebuie neaparat sa fie bine regizate si sa fie o poveste captivanta

| DauFundeLaCnVreau a răspuns:

Actiune,Dar cel mai m00lt prefer COMEDIA si HORROR