| bLow a întrebat:

La ce seriale va uitati si care va plac cel mai mult raspuns urgent ofer fundabatting eyelashes care ma impresioneaza si imi place o sa ii ofer fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ZvT a răspuns:

Există site-ul imdb.com pentru asta. Te uiţi la notă şi la numărul de votanţi.

11 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"True Blood"
"The Vampire Diaries"
"The Secret Circle"
"The Nine Lives Of Chloe King"
"Pretty Little Liars"
"Teen Wolf"
"Terra Nova"

NOname
| NOname a răspuns:

Îţi pun la dispoziţie colecţia mea de seriale (sari peste cele care le-ai văzut deja): 1. "Dexter"; 2. "Heroes"; 3. "Criminal minds"; 4. "Lie to me"; 5. "Modern family"; 6. "Desperate housviwes"; 7. "Eastwick"; 8. "Flash forward"; 9. "Fringe"; 10. "The mentalist"; 11. "Parks and recreatoin"; 12. "Bones"; 13. "NCIS"; 14. "NCIS Los Angeles"; 15. "House M.D."; 16. "CSI"; 17. "CSI Miami"; 18. "CSI New York"; 19. "Numb3rs"; 20. "Prison Break"; 21. "Queer as Folk" (interzis minorilor); 22. "Dead Like Me"; 23. "Cold case"; 24. "Nip Tuck"; 25. "Hotel Babylon"; 26. "Private Practice"; 27. "Weeds"; 28. "Surviving suburbia"; 29. "Damages"; 30. "Cashmere Mafia"; 31. "The 4400"; 32. "The lost room"; 33. "Without A Trace"; 34. "Love Monkey"; 35. "Two And A Half Men", 36. "Breaking Bad"; 37. "Nurse Jackie"; 38. "The 4400"; 39. "The lost room"; 40. "Grey`s anatomy"; 41. "Royal Pains".
Fiecare e bun în felul lui.
Vizionare plăcută!

| ALice_4674 a răspuns:

TrueBlood,Secret Circle,Pretty little liars,The lying game, 90210, the vampire diaries si gasesti muuuult mai multe pe vplay

| bLow explică:

Si care ar fi cel care se uita multa lume la el si din Romania si din afara nu conteaza ma intereseaza sa aiba un rating mare.
Multumesc, ofer fundabatting eyelashes

| ZvT a răspuns (pentru bLow):

Există site-ul imdb.com pentru asta. Te uiţi la notă şi la numărul de votanţi.

| ZvT a răspuns:

Dexter, The Mentalist, Breackout kings, Game of thrones, Spartacus, Fringe, Breaking bad, Hell on Wheels si Eurek. Am dat o şansă cam la toate serialele dar aici ai ce e mai bun.

| Shaddar a răspuns:

House MD, Lie to me, Californication

| Assassins a răspuns:

TrueBlood
Iubiri secrete
Twilight
Si...stiu ca nu ai pus pe filme dar ma uit pe HBO, acolo sunt cele mai faine filme, nu ma plictisesc nici o data.Pace!

| Didiana11 a răspuns:

Once upon a time, the vampirie diaries, grey's anatomy, pariu cu viata, big ban's theory, o familie moderna, true blood si in rest urmaresc vreo 20 de animeuri yaoi

| seen a răspuns:

Castle
Las vegas

Ps amandoua pe universal chanel

| elenaanddamon a răspuns:

1-the vampire diaries(gasesti pe net toate episoadele) e superb si sunt sigura ca o sati placa.
2-dill mill gaye (e un serial indian nu stiu sigur daca o sa-ti placa )dar e foarte frumoss
3- the secret circle toate imi plac foarte mult dar cel mai frumos e the vampire diaries, sper sati placa!

| miruna5maria a răspuns:

The vampires diaries; hellcats; pretty little liars; the secret circle le gasesti pe vplay