| Qzckaiz a întrebat:

Ce filme recomandati pe Netflix cu milionari, secrete de familii, mafie, etc?
In afara de dinastia ca deja l-am vazut.

Nu sa fie neaparat pe Netflix doar sa fie usor de gasit si gratis.

5 răspunsuri:
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Nu prea le am cu genul acesta de filme dar am vazut totusi unul care mi-a placut foarte, foarte mult si il gasesti pe Netflix, se numeste ANNA, crede-ma nu iti vei irosi timpul.Vizionare Placuta!

| Balalau95 a răspuns:

Nu cred ca ai vazut Dinastia :P
pentru ca NU e pe Netflix, decat noul serial cu 3 sezoane prapadite
ci ala original, cu 9 sezoane:
https://www.imdb.com/title/tt0081856/

| Qzckaiz explică (pentru Balalau95):

Da m-am uitat la asta nou, ca nu am eu timp si nici energie sa ma uit la 9 sezoane, daca mai baga o carantina de 4 luni sigur o sa ma uit

| Balalau95 a răspuns (pentru Qzckaiz):

GO FOR IT
nu se termina carantina asta prea curand crying(((((((((((((

| Skarr a răspuns:

"The wolf of wall street" daca nu l ai vazut. E din 2013. Destul de cunoscut. Se incadreaza in categoria milionari.