| Bibi_1717 a întrebat:

Ce filme-seriale similare cu Cealalta fata a Analiei cunoasteti? Tot cu politisti sub acoperire, traficanti de droguri, de carne vie-nu conteaza, infractori sa fiebig grin (daca se poate cu actori tineri) funda+vot happy

2 răspunsuri:
| assasins09 a răspuns:

Sincer iti spun ca mie imi place la nebunie filmu the mentalist ii tot cu politisti da nu-i cu droguri sau altceva

| InVisible99 a răspuns (pentru assasins09):

(The mentalist)ii cu un tip care vede pana la cele mai mici detalii, e foarte destept...si ajuta CBI sa rezolve diferite cazuri de la crime-violuri...meritawinking
Si mai este si Lie to me,unde un doctor isi da seama dupa microexpresii ce ascumde fiecare om si ajuta FBI la diferite cazuri crime,viol,furt, rapiri, etc...