| Daniellllll1 a întrebat:

Ce parere aveti care film e mai horror Jeepers Creepers (toate partile) sau Wrong Turn(toate partile)?

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Jeepers Creepers! In el e o chestie mai supranaturala, in Wrong Turn... sunt doar nsite oameni nebuni. Oricat ar vrea ei sa fie de horror, nu se pot pune cu ceva ce nu exista, ceva supranatural big grin

| lpavel a răspuns:

Binenteles Jeepers Creepers de 10 ori e mai buna!
Wrong Turn - prima parte sa zicem ca e buna dar urmatoarele parti... e aceiasi poveste, nu prea se schimba nimic big grin Prostie de film! big grin

| Sn4k3 a răspuns:

Wrong turn mi-a placut cel mai mult, mai ales 2, dar si Jeepers Creepers mi-a placut, doar ca mai putin decat Wrong turn. Eu zic sa te uiti la amandoua si mai stiu niste filme de astea daca iti plac :
Venin
The hills have eyes 1, 2 - la fel ca Wrong turn
Vacancy 1, 2
Yeti : curse of the snow devil
Leprechaun : Origins
Cabin fever 3
The cabin in the woods. Vizionare placuta!