| alynatheone a întrebat:

Ce parere aveti de filmul "A Nightmare on Elm Street"?

5 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna!
Imi place mult filmul ala, este cam reusit. Dar nu stiu de ce dar intr-o noapte am visat ca Freddy ma alerga si ma prin si mi-a taiat capul.mda cam naspa...Chiar daca nu ma speriat filmul ala niciodata adica eu ma uitam normal la el fara sa imi pun mana la ochii sau alete prosti din astea,in fine stiu ca ma speriat rau cosmarul ala, bine ca nu mi-a taiat capul si in realitate, nu? laughing

| renee14 a răspuns:

Daca te referi la remake-ul din 2010 e destul de tare.din punctul meu de vedere merita vazut

| friday a răspuns:

Mie mi se pare ca primele parti sunt mult mai reusite decat cel din 2010.

| littleblackgirl a răspuns:

Nu l-am vazut pe tot, doar scene de pe youtube, dar mi s-a parut un film care te face sa te gandesti de doua ori daca vrei sa dormi laughing

| KillAWolf a răspuns:

Mie mi s-a parut un film bun.