| DTralala a întrebat:

Ce parere aveti de filmul Inception? (inceputul).

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Genial. Un film extraordinar. Unul dintre cele mai bune pe care le-am vazut sau chiar cel mai bun. Mi-a placut extrem de mult, actori foarte buni, actiune originala... cam greu de inteles, dar asta face parte din magia filmului. In concluzie, a intrat cu usurinta printre filmele mele preferate.

3 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Adevarat pentru ca nu stim daca acela era un vis sau realitatea. Titirezul nu a avut timp sa se opreasca dar in acelasi timp incepea... eu cred ca acela era tot un vis si realitatea era cea in care Cobb se intalnise prima data cu Mal... pentru ca altfel nu avea de unde sa rezulte visul din care s-au trezit mai apoi smug

| ceco a răspuns:

@glitter flimul nu a avut actiune originala, nu stiu daca ai vazut seria matrix dar inception de la ideea aia a pornit Inception e un fel de matrix dus la nextlevel

| DTralala explică:

Mda, sincer sunt de acord cu tine ...si are ink un + pentru mine pentru ca imi plac filmele cu sfarsitul ...nu stiu km sa zic.neaflat.