| Mihaelamath777 a întrebat:

Ce parere aveti de House MD?

6 răspunsuri:
| PiatrăAscuțită a răspuns:

E cel mai tare serial legat de medicina facut vreodata! Sunt la sezonul 3, si am ajuns aici intr-un timp relativ scurt. laughing
E extraordinar, e foarte bun, ai foarte multe de invatat de aici, ti-l recomand cu caldura!
Numai bine!

| Grimster a răspuns:

HOUSE RULES
Cred ca ti-ai dat seama ca e serialul meu preferat. Pe langa partea de medicina care devine fascinanta chiar si pentru neavizati, glumele, ironia si sarcasmul lui House te atrag. Cred ca e cel mai bun personaj dintr-un serial. Personal, cel mai mult imi place relatia lui cu Wilson. Actori buni.

| bogdancatalin357 a răspuns:

Este unul din cele mai bune seriale facute vreodata, personal l-am vazut de vreo 3x. in niciun caz serialul nu este despre medicina asa cum afirma piatra. actorii sunt geniali, interpreatrea geniala, actiunea geniala, e un serial de nota 10, nu ca tampeniile astea de acum.e un serial care pe mine m-a cucerit si sunt convins ca si pe tine o sa te tina tintuita in fata ecranului tongue nu o sa regreti o secunda ca privesi serialul big grin

| PiatrăAscuțită a răspuns (pentru bogdancatalin357):

Nu este in totalitate despre medicina, vrei sa spui. Oricum, ma bucur ca am intalnit fani ai acestui serial. laughing

| Blue07 a răspuns:

E printre serialele favorite.