| andrey2005 a întrebat:

Ce parere aveti de serialul Game of Thrones? Am auzit ca apare al 6 lea sezon si pare interesant. Unde as putea sa il vizionez si eu?
Daca ma uit direct la sez 6 o sa mai inteleg ceva?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E un serial bun atâta timp cât îți plac serialele fantasy.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai putea sa vezi primul sezon gratis pe HBO GO
. Si da, mai e o zi pana la aparitia noului sezon. Eu zic sa il vezi de la capat.

| PogChamp a răspuns:

Daca nu te deranjeaza faptul ca personajele sunt la fel de dispensabile ca un tampon atunci il recomand cu caldura.

| Bonniie a răspuns:

Http://www.playfs.com/......or_01.html
Îţi recomand să te uiţi de la capăt deoarece dacă vei incepe direct cu sezonul 6 nu vei inţelege mare lucru.
Premiera sezonului 6 are loc chiar astăzi in America. La noi va apărea începând de mâine.