| DraGfirE a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "Lemonade Mouth" mie unu mi s-a parut cel mai cool film de adolescenti dar astept si parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| ComputerGeek a răspuns:

Da a fost frumos, vedetele disney au talent happy
Totusi se putea mai bine, inca astept un film cu mai multa actiune, din partea disney laughing

7 răspunsuri:
| DraGfirE explică:

Sabina88 cred ca ar fi bine sa iti dai cu capu de pereti toata lumea cu care am vorbit acelasi raspuns "a fost placut","a fost ok intr-adevar au reusit sa faca cei de la disney channel,un scenariu reusit" si etc si tu vi si postezi ca e naspa, ha, in fine fiecare cu parerea lui si sincer sa fiu sabina88 se vede ca nu ai inteles filmul, intelesul filmului era de prietenie adevarata dar na la noi in Romania e cam moarta din pacate.

| Hikari a răspuns:

Mie mi s-a parut cel mai naspa film.

| Rush a răspuns:

Destul de bun dar se putea mai bun big grin

| Nadynaa a răspuns:

Mi-a placut foarte mult!

| DraGfirE explică (pentru Nadynaa):

Stiu ca m-am uitat si eu si nu regret ca am pierdut 1h 45 min.

| BeiiByiLuvYouu a răspuns:

Buna.Da si mie mi-a placut filmul.Foarte reusit.big grin

| Lavi197 a răspuns:

Da.si mie mi-a placut foarte mult acest filmhappy