| BillieArmstrong a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul The Grudge? L-am vazut adineauri si vreau sa aflu parerea altora. deci ce credeti?big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| AndreiCP a răspuns:

Foarte bun filmul. e interesant pentru ca spre deosebire de alte filme SF are si o poveste la mijloc foarte interesanta. Nu e cel mai de groaza film dar e acceptabil. m-am speriat de vreo 2-3 oribig grinbig grin

Sper ca te-am ajutat. Funda?happy

1 răspuns:
| DexTer a răspuns:

Mie mi se par forte bune (toate 3 partile )... sunt printre cele mai bune filme horror pe care le-am vazut. Si daca mai sti filme de genul asta da-mi si mie un PMwinking