| Lala_7267 a întrebat:

Ce parere aveti despre Legendele palatului concubina regelui(film coreean pe TVR1 care poate fi vazut si online)

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai, eu nu ma uit la asa ceva... big grin

| Andreea114820 a răspuns:

E f fain.eu mai uit de cand a inceput.eu ti-l recomand

| Delicate a răspuns:

E un film super si-mi place foarte mult! Imi place toata seria Legendele Palatului, dar Concubina Regelui e cel mai bun de pina acum (in opinia mea)... Actorii sunt SUPER!

| Delicate a răspuns:

Dar am si eu o problema, poate ma ajutati, de unde pot sa descarc melodia din film? Stiu si cine o cinta si cum se numeste, dar nu o pot descarca...

| iReal96 a răspuns:

Pai este un film de"familie" imi place!

| Lala_7267 explică:

Http://www.gdragos.eu/......_6691.html
Acesta este linkul unde puteti vedea filmul :P

| Georgiiiii a răspuns:

Mie mi se pare frumuselhappy
chiar daca nu e la fel de bun ca jumonghappy!

| anonimathebest a răspuns:

Superb! ce pacat ca se termina, era filmul meu coreean preferat.ma atasasem mult de el

| лена a răspuns:

Ii foarte interesant, dar as vrea sa stiu unde in oline sa l vad, nu am rabdare cu telivizorul.Ma poti ajuta?