| Ramona_1934 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Being human?

4 răspunsuri:
| madalina00 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult pana cand toate personajele din primele sezoane au murit, de atunci nu m-am mai uitat, ce au mai facut daca tu l-ai vazut pe tot?

| Ramona_1934 explică (pentru madalina00):

Nu l-am vazut deocamdata de aceea am intrebat sa vad daca este interesant si merita vizionatbig grin si am vazut ca sunt 2 uk si us tu pe care l-ai vazut?

| madalina00 a răspuns:

Eu l-am vazut pe cel din uk, am vazut putin si din varianta us dar nu se compara, cel din uk e frumos, si actorii joaca mai bine. Eu zic sa te uiti e foarte interesant, un vampir, o fantoma si un varcolac care traiesc in aceeasi casa nu are cum sa nu fie interesant, mai ales cand vampirul de indragosteste de fantoma happy

| Grimmjow69 a răspuns:

Umorul din acest serial este mult peste cel din serialele americane.