| BeLyNdA a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul naruto si naruto shippuden?

Răspuns Câştigător
| GreenBubbleLove a răspuns:

Naruto? Pfff...mai intrebi? E CEL MAI TARE ANIME DIN TOATE e un serial in care nu stii ce se va intampla e multa drama si sunt multe scene sensibile oricine ai fi daca te uiti la naruto trebuie sa nu ai inima sa nu versi macar o lacrima

Dar in acelasi timp e si comedie pentru ca Naruto din cauza copilariei sale nefericite, a incercat sa atraga atentia prin glume si farse el tine mult la prietenii sai mai ales cei care au trait acelasi lucru ca si el adica gaara, sora.etc.

:X:X

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma recunosc ma uitam si eu cand eram mai mic...dar a inceput sa ma enerveze faptul ca se lungesc prea mult episoadele!

| BipBip a răspuns:

Mie mi se pare destul de OK.E actiune, e comedie, e supernatural etc.Nu e chiar cel mai bun anime dar merge.

| zxc3 a răspuns:

Mie imi place serialul naruto mult:X

| zxc3 a răspuns:

Mie imi place serialul narutolove struck

| Niko345 a răspuns:

Nust eu ma uit de cind a aparut iar acum am 16 ani! Si e grozav m-am uitat la fiecare serie si joi apare Naruto Shipuden 109! Nu prea imi plac anime dar asta de mult am inceput sa ma uit si mi-a placut!

| DiNiSka a răspuns:

Eu cred ca Naruto Shippuuden esye mai bun decit Naruto Manga
Si ca Naruto este cel mai tare serial ))))
Dintre Anime este cel mai bun

| NaruSaku a răspuns:

Pai is 2 seriale ff super preferatele mele! are actiune,comedie, sn, drama! e un anime complet si ff tare``mai ales shippuden