| userul7200 a întrebat:

Ce parere aveti despre strainii care vin la Romanii Au Talent? Pana la urma show-ul nu se numeste Strainii Au Talent.

4 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Nu te teme crezi ca La American got Talent sau British Got Talent nu vin si din alte tari?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Era mai bun formatul cu Mihai Petre. Raduleasca e pusa acolo doar sa iti arata tatele, care sunt si alea imbatranite. Iar nenea Bebe ala nu a scos 2 cuvinte pana acum.

Plus nu inteleg ce cauta in Chisinau

| mihai69 a răspuns:

Aceeași părere pe care o am față de românii care au participat la variantele străine ale acestor spectacole.

| dannyel86 a răspuns:

Asa gandesc si eu, desi s-au dus si romani in alte state in care se difuzeaza emisiunea respectiva. Ar trebui sa se numeasca "Oamenii au talent", pentru ca daca nu s-ar prezenta la concurs, oriunde ar fi, n-am mai afla despre talentul lor si ar ramane anonimi, cauze pierdute care ar merita sprijinite. Din cate am citit, show-ul se desfasoara in peste 40 de tari, fiecare versiune avand nume propriu, ca si in Romania. Mai bine sa fim toleranti. Exista loc pentru fiecare in spectacol si nu trebuie sa facem discriminari. Nici noi cu ei, nici ei cu noi.