| deutza254 a întrebat:

Ce parere aveti despre telenovela Nini de pe disney channel? va place :X:X? >>::

Răspuns Câştigător
| emyKissulyk a răspuns:

Super tare telenovela!

20 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Nuhappy nu-mi place imiginea neclaraI don't want to see si nici vocile paeca nu se potrivesc pentru fiecare om.parerea meahappy

| ElectricChapel a răspuns:

Oh doamne... o porcarie...

Sarbatori feiricite!

| adriangabor92 a răspuns:

Foarte mult

| dsadasdsada a răspuns:

Se repeta cam multe cuvinte laughing eu una nu ma uit.nu imi place...[nu, nunu, scuze, scuze, scuze...etc.] rolling on the floor

| Emmm203 a răspuns:

Buna!
M-am uitat la doua episoade si imi place.Este interesant.Nu e ca altele plictisitoare.Eu, zic ca e interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place.Nu mi se pare un serial/potrivit pentru disneychannel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e suuuuuper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place e foarte intriganta ma uit mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc iulia o ador pe sofi si sunt indragostita de martin nr de tele 0747708396

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este supppppppeeeeeerrrr tare, nu pierd nici un episod, si chiar daca pierd ma uit sambata sau duminica, va recomand cu mare placere sa vizionati aceasta telenovela, cu dragoste Laura tamasei, jud neamt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super tare, dar am pierdut vrea 2 episoade...nu le gasesc nicaieri...stiti de unde le pot lua?big grin:O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi place foarte mult telenovela Nini!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place, e o telenovela frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place telenovela.este foarte frumoasa...si devine tot mai interesantabig grinbig grin:*imi place multhappy

| Elyy_1788 a răspuns:

E dragutza!winking

| emanuel_1610 a răspuns:

Dawinking

| kikiman99 a răspuns:

Mie imi place foarte mult nu pierd nici un episod.De la un timpa a inceput sa fie foarte interesanta aceasta telenovela.

| Iasssmy_5402 a răspuns:

Nu mi`o place! Ii oribila :-&. Deafpt urasc toate telenovelele :-&

| eMoNEl_8066 a răspuns:

Super mie imi place:X

| Maddie97 a răspuns:

Mie imi place, e interesanta