| BriannaJ a întrebat:

voi ce parere aveti despre Nini d epe Disney Channel

Răspuns Câştigător
| pickles a răspuns:

Imi place foarte multt findca este diferita de alte telenovele.telenovela asta are si dragoste si amuzament si vaze triste.si lui florencia ii sta bine cu federico si ei 2 sunt impreuna si in realitate

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie imi place foarte mult!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Da e frumusel. pacat ca sunt multi obsedati de elwinking
PaPa PUp

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Mie imi place. Il urmaresc aproape in fiecare seara. Imi place de Nini pentru ca este o fata care a facut fata la atatea greutati si mereu strica lucrurile chiar daca ea nu vrea asta. Cred ca ii sta bine cu Tomas, cheliosul.