| UnNumeCeNuExistă a întrebat:

Ce pareri aveti despre anime-ul/manga-ul "Mirai Nikki"?
Va mai fi un sezon 2?
Eu as vrea sa fie...Ca a frost prea frumos.Si mi-a placut foarte mult sfarsitul de la manga.Si parerea mea este ca treuie continuat.

1 răspuns:
| Deleb a răspuns:

Manga e terminata si la anime scopul a fost atins, a fost un sfarsit.
Eu am vazut anime-ul si se numara printre preferatele mele, chiar daca nu imi plac Psychological-urile, a fost superb. Un singur episod m-a cam plictisit, cel cu Hinata. Personajul meu preferat e Akise Aru ^^, sincer m-a enervat foarte tare la anime faptul ca Yukiteru avea unele momente atat de stupide, in sensul ca cei de au creat anime-ul l-au facut cam "prost" sau "inutil". Cel mai mult m-a surprins faptul cand s-a aflat al cui era skeletul big grin