| UnAnonimFaraNume a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare, Mirai Nikki va avea un sezon 2? Si daca puteti, va rog sa-mi dati un site de unde sa citesc manga-ul.(In engleza happy

2 răspunsuri:
| Diana_7451 a răspuns:

Hey. Observ ca intrebarea a fost postata cu ceva timp in urma, dar oricum sper ca o sa te ajut cu ceva.
In privinta animeului imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu va avea un al doilea sezon.
Manga a fost finisata si ea. Aici ai un link unde poti sa o citesti in limba engleza online fara nici o problema: http://www.mangareader.net/384/mirai-nikki.html
Sper ca vei mai vedea acest raspuns si ca te-am putut ajuta cu ceva. Papa :)

| UnAnonimFaraNume explică:

Nu ma ajuta, dar oricum, iti multumesc ca ai dorit sa ma ajuti. Daca nu ma insel, a doua zi dupa ce am postat asta am citit manga laughing. Oricum, au facut de curand un OVA cu continuarea. A fost super! A aratat si cum se sfarseste.