| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Ce preferati mai mult, Nemuritoarea serie Dragon Ball sau cele 2 serii Naruto? Mie sincer imi place mai mult Dragon Ball

13 răspunsuri:
| Never4ever a răspuns:

Naruto inca se mai face, se mai fac episoade si se raspandeste vorba ca va incepe o noua serie mai exact Naruto Akippuden.Eu sunt si voi ramane fana Naruto forever!

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Never4ever):

Am auzit si eu de seria asta dar stii care-i parerea mea? Naruto nu se va termina prea curand si Masashi Kishimoto fac pariu ca nu va mai face Naruto dupa ce se va termina, iar el va lasa grija asta in mainile altora. Deci eu nu prea ma astept la o asemenea serie, parca mai mult imi place Bleach ca Naruto caci ma enerveaza aproape in fiecare episod : Hokage, Hokage, Hokage si asa mai departe. Devine enervant si mai si lungeste episoadele pentru a-i induce pe altii in eroare. Sper sa se mai faca Dragon Ball Z sau Bleach caci nu pot trai fara ele laughing.

| Never4ever a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Dar tu te-ai uitat la tot anime-ul Naruto(Shippuden)? Eu cred ca nu ai vazut decat episoadele din naruto simplu ca acolo zice mereu ca vrea sa fie hokage cred ca nu te-ai uitat de la 150 incolo la shippuden uita-te si dupa poti sa vorbesti si sa spui ce vrei dar actiunea adevarata incepe de la 150 incolo.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Never4ever):

Ummm le-am vazut pe toate, de la cap la coada. Mai demult chiar imi placea acum sunt mult prea nasoale si prea plictisitoare, actiunea numai este la fel cum era in primele episoade (100), chiar le-am vazut. Am vazut ambele serii dar daca nu ar fi fost Jeixul noi nu am fi stiut de Naruto.

| Never4ever a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Plictisitoare si nasoale?!?! Parerea ta...mie mi se par super tari si foarte interesante dar acum sa ne gandim logic, fiecare are parerea lui mie imi place naruto tie dragon ball...

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Never4ever):

Ma refer la alea mai noi de la Naruto shippuden. Imi placeau mai mult alea dinaintea astora cu Jinkuuriki cu 6 cozi, Sora, cand il descoperise pe Sai, cand se luptase cu Orochimaru astea da lupte. Nu in a-l descoperi pe Tobi caci e prea nasol cand stateam sa verific cine este. Nu te enerva ca nu am spus cu suparare, imi plac amandoua serii caci sunt aproape la fel. Eu ziceam de episoadele pana la 100 si ceva cand era cu ceilalti Jinchuuriki, era prea tare cand vedeai cand se dezlantuia, nu acum cu modul senju care zici ca-i super sayan. Sau bomba bestiei cu cozi Kamehameha. Dar ma uit in continuare caci vreau sa vad ce lupte mai sunt in continuare.

| loveanime059 a răspuns:

Naruto logictongue daca ar fi sa aleg intre aceste 2 serii as alege Naruto Shippuden :X nu stiu, dar mi se pare in acelasi timp anime-ul si amuzant, dar si emotionant :X mai ales ca acum este cu razboiul, devine din ce in ce mai interesant :X happy

| Aaaaaaaaandrei a răspuns:

Dragon Ball e mai bun ca naruto, in special Dragon Ball Z

| MickeEyY a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu Sakura,
Forzaa Naruto

| zxcvvcxz a răspuns:

Mie Dragon Ball mi-au placut mai tare

| stefan0055 a răspuns:

Clar naruto shippuden Dragon ball z e vechi nu mai apar episoade noi

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru stefan0055):

Naruto si Naruto Shippuden, este copia identica Dtagon ball / Z / Gt, Vulpea cu noua cozi este maimuta gigantica in care se transforma Goku cand era mic si in Gt, Naruto are copiat tot comportamentul lui Goku mai ales apetitul pentru mancare, Sasuke este un gen de Vegeta se aproprie de ei dupa aia ii paraseste pentru ca vrea sa devina mai puternic. Deci astept raspunsul tau si al lui @loveanime059.

| stefan0055 a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Da asta cam asa e dar vreau sa spun ca e vechi si nu mai apar episoade noi