| deese a întrebat:

Ce rol a jucat actorul Robert Pattinson in seria Harry Potter?

Răspuns Câştigător
| LoRy_7949 a răspuns:

Buna actorul Robert Pattinson in seria Harry Potter ajucat rolul lui Cedric Diggory
funda?smug

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cedric Diggory
http://ro.wikipedia.org/wiki/Cedric_Diggory

| push2gl a răspuns:

Cedric Diggory

| Abandoned3 a răspuns:

Intrebarea irelevanta nr 32767...sau stai ca am pierdut sirul. Cedric Diggory(Robert Pattinson) e un student cu 3 ani mai mare decat Harry, participant la acel Turneu. Din pacate, acest personaj moare la sfarsit de bagheta lui Cap-de-Mort.

Sunt 100% sigur ca stiai deja raspunsul, dar ai pus asa o intrebare ca te plictiseai si n-aveai pe ce da si tu o fundita, ca tare mandra te simti ca poti da si lua big grin

| Abandoned3 a răspuns:

Pai tocmai d-aia ziceam ca intrebarea e irelevanta. Pentru ca-i stii raspunsul si pentru ca oricine poate cauta pe Google.

| deese explică:

@Shadow daca ti se pare o intrebare irelevanta, atunci de ce ai mai raspuns? Apropo mersi pentru informatii, dar stiam si eu cine a fost Cedric Diggory in cartea Harry Potter.winking

| deese explică:

Dar eu am preferat sa pun intrebarea aici.

| Danihel a răspuns:

A jucat rolul lui Cedric Diggory din Harry Potter and the Goblet of Fire (Harry Potter si Pocalul de Foc) (2005)

| helene20 a răspuns:

Cedric Diggory.