| Butterfly22 a întrebat:

Ce seral preferati mai mult: Gossip girl, Vampire diaries, sau Supernatural ...si de ce?

4 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Gossipp Girl e cel mai frumoss:-x.
X.O.X.O Gossip Girl!

| Amelya02 a răspuns:

Prefer Vampire diaries, nici nu mai ma uit la altceva, mi se par toate o pierdere de timp.

| Iona11 a răspuns:

Ma uit si la Vampire Diaries si la Gossip girl. Parerea mea e ca primul are mai multa actiune si e mai interesant. Dar si Gossip girl e tare pentru ca este mai realist.

| LoL2000 a răspuns:

Vampires diarie e super fain love struck parerea mea are multa actiune dar ii si f. romantic mai ales Damon cu Elena love strucklaughing dar si Supernatural e fain la fel are multa actiune dar aici e mai multa comedie decat romantawinking funda?:d laughing