| AnnaMariaaa a întrebat:

Ce serial imi recomandati cu adolescenti sau ceva asemanator, inafara de ( One tree hill, The vampire diaries, Grey's Anatomy, Pretty little liars, Gossip Girl, Teen Wolf, 90210, The secret circle, Prison Break, Private Practice, The lying game) pe astea le-am vazut si exclus True Blood big grin Merci.

8 răspunsuri:
| dedede003 a răspuns:

Revenge, The O. C, Make it or break it

| scully a răspuns:

Skins.

| deese a răspuns:

"Lie to me". Am inteles ca e super, inca nu l-am vazut, dar cu siguranta in viitorul apropiat il voi urmari.

| cudyu007 a răspuns:

Rockye blue, chuck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GLee.Este foarte tare serialul

| subfocus a răspuns:

How i met your mother
sau daca ai 18 ani californication

| IssaFk a răspuns:

Grimm

| mrta a răspuns:

Pariu cu viata la 20:30 la pro tv