| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a întrebat:

Ce seriale coreene sau japoneze stiti? Gen Playfull Kiss...Sau oricare al gen, dar cu adolescenti...si daca sunteti draguti sa imi dati si site-ul puppy dog eyes Pentru ca tocmai am terminat de vizionat Jurnalele Vampirilor si ma cam plictisesc sad :*:* multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Incearca Hong gil dong e super serialul.

3 răspunsuri:
| Lex169 a răspuns:

Baietii de Bani gata pe Euforia Tv pe la 5-6 seara. Sper sa-ti placa

| AliHachy a răspuns:

Eu stiu site-ul VIKI, acolo poti vedea multe seriala, nu doar coreenehappy poti seta limba in care vrei sa vizionezi, doar ca trebuie sa iti faci conm mai intai, sper ca ti-am fost de ajutor

| AncaGeanina a răspuns:

Boys over flowers, cu actorul principal din playfull kiss.
my girl
you`re beautifull
coffe prince
lie to me
secret garden
lady castle
the world that they live in