| tiger20 a întrebat:

Ce seriale, desene etc. v-au marcat copilaria?(puteti spune mai multe dar vreau pe cel mai special).

13 răspunsuri:
| Lady.Love a răspuns:

Buna!
Viata cu Louie, Lumea lui Bobby, Copiii de la 402, Curaj-cainele fricos, Familia Flinstone, Franklin, Jim Button, X-man, spioanele, etc.

| ovidiu8msn a răspuns:

NR 1:-Ed ed si eddy. (comedie)
-Swat cats (actiune)
Uneori si acum ma mai uit pe net la aceste desene.
Am facut si un mic clip video, ceva amuzant: http://www.youtube.com/watch?v=Mqy6ZjApWko.

| Cris06 a răspuns:

Tom si Jerry
Viata In acvariu
Oraselul lenes le iubesc pe toate la nebunie

| allynNa20 a răspuns:

Curaj, cainele cel fricos(numarul 1-cel mai tare)
Tom si Jerry
Familia Flinstone
Vaca si puiul
Nevastuica
Fetitele Power-Puff
Spioanele
Capsunica

La desenele astea ma uitam cu placere cand eram mica.

aaa...era sa uit. Si h2o :*

| Şarap a răspuns:

Viata cu Louie
Copiii de la 402
Spioanele

| lea72 a răspuns:

Ciresarii

| Shiatat a răspuns:

Ice age
ice age 2
ice age3
ice age4

| SilentByTheNight a răspuns:

Comedie de groaza pentru toti copiii sub 6 ani - Curaj Cainele Fricos

| SilentByTheNight a răspuns:

Comedie de groaza pentru toti copiii sub 6 ani - Curaj Cainele Fricos + Scooby-Doo
Ed, Edd si Eddy, Cei cu Andy, Spioanele si ultimul dar foarte semnificativ: Pokemon. Astea imi vor ramane mereu in minte
*scuze am pus din greseala sageata si s'au sters restul straight face *

| ConstantinCyofu a răspuns:

Buna Naruto, bleach, nana, copii de la 402, viata cu louie, yu gi oh...

| nothingselsematters a răspuns:

Sailor Moon :X

| iiLeexyii a răspuns:

Spioanele
Fetitele Pawrpaf
Scooby Doo
Tom si Jery
Oraselul lenes
Edd, Edd si Eddi

| supernicu04 a răspuns:

Naruto,naruto shippuden si filmele natutole gasesti pe www.deseneanime.ro