| Crisyy a întrebat:

Un serial care sa ma tina in suspans, sa ma faca sa ma uit de la un episod la altul? In afara de : Dexter, Criminal minds, Lie to me, The mentalist, Bones, NCIS, NCIS Los Angeles, House M. D., CSI, CSI Miami, CSI New York, Prison Break, Private Practice, Breaking Bad, Grey`s anatomy, 90210, The vampire diaries, Gossip girl, Psych, Castle, Human target, Rookie blue, Hawaii five-o, Supernatural, White Collar, Nikita, Sons of anarchy, Hellcats si OTH. funda!

Răspuns Câştigător
| johnydark a răspuns:

Merlin,Burn Notice care o sa aiba si un prequel in aprilie cu preferatul meu Bruce Campbel. Doctor Who din 2005 e super serialul si David Tennant a fost extraordinar.Eureka,Fringe e ceva mai criptic in genul lui Lost dar e super.Haven e un pic mai ciudat dar merita vazut.Sanctuary daca ti-a placut Stargate iti va placea sa o vezi pe Amada tapping in rolul lui Helen Magnus. Warehouse 13 e super pentru idee.Si daca iti place Doctor Who iti mai recomand The Sarah Jane Adventures si Torchwood. Sper ca ti-am fost de ajutor.

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Chuck love struck
e super!

bye-bye

| Crisyy explică:

@DropTheWorld am vazut deja Pretty Little Liars si Ghost whisperer doar ca am uitat sa le trec in 'lista'

| Crisyy explică:

@sPn, sunt la zi cu Supernatural

| nevermindpeople a răspuns:

Ok. 1. Multumesc pentru aceasta lunga lista de seriale pe care tocmai mi-ai recomandat-o :))
2. Incearca Pretty Little Liars.
E cel mai tare serial pe care l-am vazut.
Pe langa asta Ghost Whisperer e super misto. :)
Mai cauta pe www.cinemagia.ro cu siguranta mai gasesti cateva. [sau uitat-te pe net]
Succes si vizionare placuta!
Funda?

| NothingImportant200 a răspuns:

Ghost whisperer, lost

| koko a răspuns:

Ghost whisperer
Pretty Little Liars

| deutzik34 a răspuns:

AXN. este un film de la ora 21 super.

| Daryman a răspuns:

Incearca The Twilight Zone-Este vechi dar este super!

| LasTKisS_8385 a răspuns:

Engleza: Ghost Whisperer
Romana: Mesaje de dincolo

| sPn a răspuns:

Supernatural( horror, actiune, aventura, comedie ) momentan sunt 5 sezoane si sa lansat acu 2-3 luni sezonul 6(cateva episoade din el)...mai are si niste secvente cares foarte horror da nu mori daca stai bine cu inimioaratongue