| anonim_4396 a întrebat:

Ce seriale gen Secretul Mariei,Vocea inimii,Pariu cu Viata, Narcisa salbatica mai stiti? Dar sa fie in romana.

4 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Iubire ca-n filme, numai iubirea si lacrimi de iubirewinking

| dannyel86 a răspuns:

"Numai iubirea", desi e telenovela romaneasca, din punctul meu de vedere se apropie de serialele pe care le-ai enumerat. Daca iti place genul, poti cauta serialul online pe site-uri video gratuite. Despre alte seriale in limba romana nu am habar (poate nici nu s-au facut).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai iubirea,daria iubirea mea, lacrimi de iubirea, pacatele evei, iubire ca-n filme, inima de tigan, regina.
toate-s romanesti! enjoy it!

| HermioneLove a răspuns:

Iubiri secrete, Nini(desi nu e in romana se gaseste pe net tradus)si foarte fain! sper ca te-am ajutat!
http://ro.wikipedia.org/wiki/List%C4%83_de_seriale_rom%C3%A2ne%C8%99ti

sper sa-ti placa! funda pls? :D