| anonim_4396 a întrebat:

Alcatuiti un TOP 3 seriale romanesti dintre filmele:
-Narcisa Salbatica
-Secretul Mariei
-Vocea Inimii
-Fetele Marinarului
-State de Romania
-Mostenirea
-Regina
-Inima de Tigan
Vreau TOP3!

Pentru mine:
-(State de Romania, Regina, Inima de Tigan, Mostenirea sunt filme de prost gust)
-Restul:
1.NARCISA SALBATICA (aici Ioan Isaiu merita rolul "Tudor Preda"
2.SECRETUL MARIEI
3. VOCEA INIMII love strucklove strucklove struck

13 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Nu imi plac deloc serialele romanesti.Defapt toate sunt telenovele.Actori si scenariu de prost gust, totusi sunt multi(inculti)care urmaresc asa ceva.
Totusi iti alcatuiesc un top 3 de seriale preferate:
1.Pretty little liars. day dreaming
2.The vampire diaries. day dreaming
3. 10 things i hate about you. day dreaming

| educatie2021 a răspuns:

Filmele alea de prost gustimi plac mie laughing laughing. Nu cred ca un om normal la cap nu a ras vreodata la State si restul(daca a avut curiozitatea de s-a uitat, desigur)

| Maariiaa a răspuns:

Buna! Topul meu este:
1.Narcisa Salbatica(Urmaresc seara de seara cu cel mai mare drag)
2. Vocea inimii(Imi place foarte mult)
3.Secretul Mariei(Este fabulos)

Sa nu crezi ca te-am copiat, mie chiar astea imi plac.

| MedutzZA a răspuns:

1 Secretul Mariei love struck
2 Vocea Inimii love struck
3 Fetele Marinarului love struck

| CautNume a răspuns:

1)Narcisa Salbatica
e cel mai misto...si daca ne uitam la rating AdriannaAdry Narcisa Salbatica a fost cel mai urmarit serial 2010-2011

| CrazySunshine a răspuns:

Favoritele mele sunt :
1.Narcisa Salbatica
2. Fetele Marinarului
3.Secretul Mariei

| enamel a răspuns:

Of, telenoveliştii româniei. Uite de asta ţara asta e de rahat...tot poporul se uită la tâmpeniile astea de seriale...Trebuie să ai un grad de cultură mult sub medie să te uiţi la acele "seriale". Nu ar fi mai bine ca timpul irosit in fata tembelizorului sa fie folosit pentru a citi cateva pagini? Uite de asta ne'am ales noi cu base', din cauza inculţilor manipulaţi.

| gigikutza a răspuns:

Narcisa Salbatica-1
Secretul Mariei-2
Regina-3

| Demise a răspuns:

1. Secretul Mariei
2. Fetele marinarului (imi palcea cum interpreta Andreea)
3. Vocea inimii

Le ador; x

| AdriannaAdry a răspuns:

1 Inima de Tigan
2 State de Romania
3 Mostenirea

| AdriannaAdry a răspuns:

Daca stam sa ne uitam la rating mai mult au facut astea cu state pe care tu le consideri prostii, decat alea pe care le preferi tu. In primul rand pentru ca au cam cei mai buni actori. Fiecaare cu preferintele lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Narcisa salbatica
2. Secretul Mariei
3. Fetele marinarului

| xGypsyQueen a răspuns:

1. Vocea Inimii
2. Secretul Mariei
3. Mostenirea

smug` Asta e topu' meu love struck