| danut222 a întrebat:

Ce seriale urmariti, as vrea si eu cateva seriale sa am ocupatie ca majoritatea la care ma uit eu astept sezoane la ele sau cateva sar gatat" Teen Wolf,Once upon a time,Game of thrones,The gates,Lost,Suits,Beauty And The Beast, Spartacus astept episod," si nu vreau o l\ista ca la toti care cer seriale vad lista asta copiata intruna Teen Wolf
Pretty Little Liars
True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight
Grey's Anatomy
Prison Break
Supernatural
The Vampire Diaries
Terra Nova
The Secret Life Of The American Teenager
The Nine Lives Of Chloe King
Caprica
Lost

dau funda la care dau seriale care lea vizionat si lea placut

21 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Uite aici alte seriale foarte bune pe care ti le recomand : Grimm, Bates Motel, Terra Nova, Pretty little liars, White Collar, Revolution, Continuum - sunt seriale in mare parte in genul celor pe care le-ai vazut si tu. Vizionare placuta!winking

| danut222 explică (pentru Morphines):

Continuum l-am vazut si revolution. dar am o intrebare revolution mai continua? o sam a uit pe cinemagia la bates motel savad ce descriere are

| Morphines a răspuns (pentru danut222):

Danut, Revolution continua! Pe 26 martie apare un nou episode!winking Bates Motel este un serial horror/suspense/mystery - abia a inceput! Te poti uita si la Arrow pe care l-am omis si la Misfits!winking

| danut222 explică (pentru Morphines):

Arrow Ma uit la el si misfits lamterminat ca vad ca nu mai apar episoadel a el..in rest altele mai sti?

| TheDifference a răspuns:

Psych
Castle
Hawaii 5-0
CSI

| Disharmony a răspuns:

Încearcă House M.D.

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

E destul de greu avand invedere de lista pe care ai facut-o, ce zici de:90210, The lying game, Switched at birth, Hellcats(nu e asa cum sunalaughing e despre niste majorete)10 things i hate about you, suburgatory

| danut222 explică (pentru ஐღArinaღஐ):

La hellcats parca m-am uitat acu 4 ani. e vorba despre majoreta aia de face ea triplu salt sau cum se zice si ea nici nu stia ce inseamna aia de danseaza hip hop? aia en u?, mai sti si altele?

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

American horror story sau the walking dead

| danut222 explică (pentru ஐღArinaღஐ):

O frate nu ma uit la Groaza deoarece noaptea le visezlaughing pe bune nu glumesc!

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru danut222):

laughing)....atuci esti fan desenelor cu Barbie?laughing

| danut222 explică (pentru ஐღArinaღஐ):

Nu mane dar visez si apoi vb in somlaughing... si apropo rasc Barbie

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru danut222):

Eu m-a uit la the walking dead si nu-i asa scary... uita-te si tu macar la primul episod

| CristianPreda a răspuns:

Incearca Heroes, Dexter, CSI, The Vampire Diaries"

| danut222 explică (pentru CristianPreda):

Heroes am vazut dexter ma uitat la sez 3 si apoi m-am lasat.

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Incearca csi ncsi-ancheta militara, hawai 5 0 castle dexter

| sax15tag a răspuns:

Chuck
The mentalist
Prison break

| danut222 explică (pentru sax15tag):

Chuck the mentalist prison break le-am vzt

| sax15tag a răspuns:

Pai tie dintre toate care le-ai vazut, care ti-a placut cel mai mult?

| danut222 explică (pentru sax15tag):

Arrow! si imi place! dar nu trebuie neaparat sa-mi dai gen arrow. mie imi trebuie ceva gen cu adolescenti etc sau un serial care sa ma fascineze care v-a placut voua postati. si eu dau funda la care imi place

| Lucy9696 a răspuns:

Doctor who e foarte misto