| anonim_4396 a întrebat:

Ce seriale urmariti?

Răspuns Câştigător
| madia a răspuns:

House M. D, The IT Crowd, Modern family, Two And A Half Men, Grey's Anatomy, Lie to Me, Desperate housviwes, The Big Bang Theory, Chuck, 30 rock, Gilmore Girls.

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. "Dexter"; 2. "Heroes"; 3. "Criminal minds"; 4. "Lie to me"; 5. "Modern family"; 6. "Desperate housviwes"; 7. "Eastwick"; 8. "Flash forward"; 9. "Fringe"; 10. "The mentalist"; 11. "Parks and recreatoin"; 12. "Bones"; 13. "NCIS"; 14. "NCIS Los Angeles"; 15. "House M. D."; 16. "CSI"; 17. "CSI Miami"; 18. "CSI New York"; 19. "Numb3rs"; 20. "Prison Break"; 21. "Queer as Folk" (interzis minorilor); 22. "Dead Like Me"; 23. "Cold case"; 24. "Nip Tuck"; 25. "Hotel Babylon"; 26. "Private Practice"; 27. "Weeds" (doar l-am descarcat, nu am apucat inca sa-l vad); 28. "Surviving suburbia"; 29. "Damages"; 30. "Cashmere Mafia"; 31. "The 4400"; 32. "The lost room"; 33. "Without A Trace"; 34. "Love Monkey"; 35. "Two And A Half Men", 36. "Breaking Bad"; 37. "Nurse Jackie" ...si mai sunt inca cateva. Le-am vazut in intregime aproape pe toate. Sunt grozave. Iar preferatul meu este "Desperate housviwes". Vizionare placuta!

P. S. daca n-o sa stii de unde sa le descarci, sa-mi scrii un mesaj, si o sa te ajut. Numai bine!

| pwp a răspuns:

The vampire diaries love struck

| winchesters a răspuns:

1.The Vampire diaries
2.Ghost Whisperer
3. Lost
4.Supernatural
5.The 4400
6. Midsomer murders
7.Dexter
8. Gossip Girl
9.Medium
10.Grey`s Anatomy
PwP:*

| winchesters a răspuns:

@malvina1998: Twilight nu este serial!

| Bianka a răspuns:

Ghost Whisperer; Grey's Anatomy:X Saved by the bell;

| ProjectJackpot a răspuns:

Fringe e frumos, am primul sezon pe calculator.

| Pho3nix a răspuns:

Momentan, One Tree Hill.

| Gabica a răspuns:

Teresa,Cautand-o pe Elisa, Iubiri secrete, Regele animalelor

| AikkoxD a răspuns:

Vampire Diaries love struck

| deviant18 a răspuns:

Supernatural, house, grey's anatomy, csi:new york, vampire diaries, gossip girl, merlin, 90210. cam astea acumlaughing

| katrin7727 a răspuns:

Iubire si onoare fructul oprit si twilight

| bianca99 a răspuns:

Eu urmaresc gasca, trasniti in nato, mesaje de dincolo, internatul...

| Lenush a răspuns:

Salut
eu urmaresc Iubire si onoare pentru ca mi se par foarte interesante obiceiurile arabilor.
tu?
o zi buna...
Lenu

| Lwka a răspuns:

Dexter, 30 rock, South Park, Happy Three Friends, Top Gear, Heroes, Gossip Girl & Desperate Housewives

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Criminal Minds, House M. D, Two and a half men, The Good Wife, Lie to me.

| Alisa a răspuns:

The vampires diaries.

| MrWicked a răspuns:

Gossip Girl, Desperate Housewives, ff bune

| Zmeura a răspuns:

Pai urmaresc de luni-vineri Legendele palatuluibig grinoctorul hur jun incepe la ora 18:30(6 jumate) si se termina pe la 7 si ceva

| WhiteTiger a răspuns:

Ghost Whisperer happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The suite life on deck, Pair of kings, Trasnitii, Bad guy, Good luck Charlie... Mai mult de pe Disney (si pentru ca nu le dau si in Romania ma uit in engleza la ele)

| Matei10 a răspuns:

Supernaturali :X e super am vazut toate sezoanele de vreo 3 ori, acum caut sezonul 6 cu disperare totul a ramas ca in tren trebuie sa-l vad big grinbig grinbig grin