| anashiatat01 a întrebat:

Ce sezon din "In Mintea Criminalului " se difuzeaza pe DIVA!? Ma puteti ajuta, va rog!?

3 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Nu stiu, dar banuiesc ca la fiecare inceput de episod ar trebui sa scrie. Incepe astazi la 19:00, poti verifica daca scrie, o sa ma uit si eu si daca stiu te anunt. happy Eu am vazut pana la sezonul 6, s-ar putea sa-l dea pe 7.

| Khalesionfleek a răspuns:

Hey, serialul il poti urmari foarte usor on-line, de pe 990. ro sau playfs. ro

| anashiatat01 explică:

Am gasit pe net si este sezonul 1, doar azi am aflat ca se difuzeaza si pe DIVA, era pe protv sezonul 4, dar ieri a fost ultimul episod, sper sa il difuzeze si pe cinci happy