| Eille2EtcnupD a întrebat:

Ce varsta trebuie sa ai pentru a viziona filmul Titanic 3d la grand cinema digiplex? sau la oricare alt cinema din bucuresti.

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

In general oricine poate viziona Titanic chiar si un copil de 6 ani dar cu acordul parintilor.
Fiind vorba de un film 3D un copil poate sa fie cu adevarat fascinat de asa ceva si sa fie nerabdator.
Cel mai important este sa fie alaturi de parinti sau de cineva mai mare nu neaparat major.
Funditssa? puppy dog eyes

| Eille2EtcnupD explică (pentru RoxYuuKikyo):

Merci mult pentru raspuns. acu o jumatate de ora am dat la clipuri amuzante cu prieteni, pana ce am vazut cv in genn : prietenii de la tvr2 la premiera titanic 3d. wow, adica mi-am zis: chiar a aparut si in Romania? am crez ca apare in iunie iulie. dar ma rog am mai cautat pe net si cred ca ma duc maine seara, dar nu stiam ce varsta trebuie sa am. adinca, am 13 da nu stiam daca e de ajuns. okk, prima data m-am uitat la el in 2d pe la 10-11 ani. mersi mult din nou

| RoxYuuKikyo a răspuns (pentru Eille2EtcnupD):

Nu ai pentru cewinking
Si iti multumesc si eu pentru funda.
In orice caz se spune de mult timp ca va vi Titanic 3D la noi in Romania laughing
Okey... Nu chiar de foarte mult timp dar eu stiu asta de o saptamana laughing
Sa te distrezi wave
Mersi inca odata!

| Eille2EtcnupD explică (pentru RoxYuuKikyo):

N-ai pentru ce.:X:X app, eu sunt cam obsedata de titanic... stiu ca nu e bine, dar ma rog. cand am citit am fost uimita, era sa lesin prin camera si primul meu gand a fost: daca nu mai difuzeaza?laughing