| V1ShUh a întrebat:

Ce ziceti de filmul tongueop Star:Lizzie McGuire
Mie mi-a placut mult big grin astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
| cryna a răspuns:

A fost aseara pe prima parca...a fos frumos pacat ca paolo a inselat-o le statea bine impreuna,, a fost si comedie mai ales cand o vedeai pe prietena lui fratesu aia blonda laughing super film si actrita principala lizzie in film love struck f. frumoasa

6 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Filmul copilariei mele... si serialul era frumos :X
plus ca Hilary Duff e superba, una dintre putinele vedete disney care s`a pastrat "curata" pana la varsta asta, fara mizerii cu droguri si tot felul de scandaluri

| Raduu a răspuns:

Hey, si eu m-am uitat asearatongue Da, foarte dragut filmul big grinbig grin

| PuFuLeThE_9988 a răspuns:

Sh mie mi-a placut. Nu stiu altora, dar mie mi-a dat lasat impresia ca aproape orice e posibilbig grin

| yoyoo a răspuns:

Si mie mi-a placutlove struck

Nu e unul dintre cele mai bune filme, dar e reusitwinking

| kory13 a răspuns:

rolling on the floor ala film ca lumea de la o impiedicata ajunge vedeta laughing

| mdygreentea a răspuns:

Frumos filmbig grinsi muzica era foarte tare si locul in care se desfasura actiunea filmului