Întrebare recomandată | Blastphemy a întrebat:

Cea mai bună alternativă pentru Game of Thrones?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa mai da, asta e lb. română.
Deci alternative la cel mai tare serial la ora actuală: WestWorld; Legion; The Last Kingdom; Outlander; Penny Dreadful; Stranger Things; The 100; Peaky Blinders.Astea sunt cele care-mi mai plac mie după GoT şi pe care le vizionez în prezent.Şi de Mr. Robot am auzit de bine, dar nu am apucat să mă uit.

| Blastphemy explică (pentru anonim_4396):

Urmăresc deja Stranger Things și Mr. Robot. Westworld nu prea mă atrage. În rest, rămâne de văzut. Mersi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blastphemy):

Atunci te rog să te uiți la Legion.Îți promit că nu are cum să îți pară rău.N-am gusturi aiurite;-).

| Blastphemy explică (pentru anonim_4396):

Am încercat câteva episoade dar nu-mi pare prea special față de multe altele. Asta nu înseamnă că nu e bun. În zilele noastre, apar mult mai multe seriale bune decât filme.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blastphemy):

Este un serial deosebit, şi o spun cu sens propriu.Chiar nu mai dai de un astfel de serial care să combine toate elementele bine încadrate în Legion.Aşa cum şi GoT este deosebit în felul său (nu mai găseşti unul la fel).
"În zilele noastre, apar mult mai multe seriale bune decât filme."
Asta cam aşa este.

| Blastphemy explică (pentru anonim_4396):

Se întâmplă să știi vreun film în stilul lui Arrival?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blastphemy):

Mi-a plăcut.Dar după el nu am mai văzut ceva la fel.Asemănătoare, însă nu acelaşi plot twist.

11 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Vikings

Răspuns utilizator avertizat
| Blastphemy explică:

Neaah... no fight. Nu sunt chiar atât de mare fan.

| Lzehxo a răspuns:

The one hundred sau Stranger Things, dar tot Got ramane pe primul loc happy

| UserNormal a răspuns:

Game of Shotrones