| Junior1234 a întrebat:

Cel mai horror film din lume. FUnda

11 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Hm hm.
Pai am vazut fft multe
The Grudge 3, l-am vazut de 3 ori cu prietenii, si sa stii ca nu-i rau! laughing
Mai ales sfarsitu!
Drag me to hell daca te uiti noaptea (eu am fost singura acasa) chiar te sperii.dar pe la sfarsit aproape eu am ras in hohote rolling on the floor cam penibila faza cu o oaie...sau capra..nu mai stiu.o sa vezi big grin
One Missed Call..nu e rau smug e si actiune sa nu te plictisesti.
Vineri 13 thinking e mai mult actiune..adica na..si horror.dar nu foarte. oricum sunt niste scene comice tare rolling on the floor
Insidious mai e.
Unborn
...si nu-mi mai amintesc acum! laughing
Vizionare placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| TrentonChase a răspuns:

Horror psihologic "The Others" (2001)

| FuckTWorld a răspuns:

Shutter 2004 varianta asiaticahappy nu se compara cu nici un drag me to hell si cabin in the wood cu care mi-am pierdut timpul care is mai mult comedii decat horror nu te sperie deloc, mai ar fi bun The Others si Insidious.Insa Shutter m-a speriat cam cel mai mult momentan chiar trebuii sa te tii bine sa il vezi noaptealaughing is cateva faze care te sperie cu adevarattongue daca l-ai vazuttongue, daca nu pune-te sa il vezi.Numai bine!

| iphone3gs a răspuns:

Uita-te la Wrong Turn sunt 5 parti

Răspuns utilizator avertizat
| Babygirl90 a răspuns (pentru Pixxie00):

Scuze ca intervin dar am vrut si eu sa ma uit la Cabin inthe woods si nu am gasit nici un browser cu care sa vad cat de cat, numai de proasta calitatesad Cand ai timp poti sa imi spui si mie ceva filme cu fantome gen Intruders sau Insidious. Te rog. Mersi.

| bacescuadrian97 a răspuns:

Zombieland este unul dintre cele mai bune.