| ciprian1993 a întrebat:

Cele mai frumoase si interesante filme S. F pe care leati vazut?big grin

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dabulino a răspuns:

Skyline 2010

| andipd a răspuns:

De exemplu iti plac comediile?
Spy of next door(e fain)
Bruce atotputernicul(si asta)
O poveste incalcita(e animat, poate iti place)
Toate filmete Shrek
Bruce atotputernicul 2
Si cam atat stiu. Fundita te rog!

| andreibubu2 a răspuns:

Tron Leagacy predators, eclipse piranha ben10 alien swarp riverworld avatar iron man resident evil thelost future the rig gladiatorul etc Funda PLZ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Best S. F. of all time pentru mine = Alien(1979). Ce-i drept, e si horror! Frumos da...interesant=cu siguranta! E printre cele mai remarcabile filme ale secolului 20!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca nu o spus nimeni ceva de genul asta dar cele mai bune ale mele au fost Howl's moving castele, spirited away, paprika, the girl who leapt through time si altele de genul asta

| BabyBugsBunny a răspuns:

Star Wars(film) spider man 1 2 3 iron man ben 10 alien sworm matrix Fundabig grin?