| ellutza a întrebat:

Ceva filme europene bune? Pe care le-ati vazut nu liste gen cinemagia. Multumesc, dau fundita

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

The Perks of Being a Wallflower
Un film superb!

7 răspunsuri:
| usernamealy a răspuns:

Amelie, the birds, le concert, LOL, va gasesc fermecator, la vita e bella, goodbye lenin. in general cele frantuzesti sunt cele mai faine happy enjoy!

| ellutza explică (pentru usernamealy):

Da multumesc, le-am vazut pe cele enumerate de tine si aproape toate filmele franceze, le ador pur si simplu. Totusi sper sa mai gasesc ceva laughing

| usernamealy a răspuns (pentru ellutza):

Scuze e tot ce mi-am amintit din ce am vazut eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Hunt (2012). N-o sa regreti.

| sweetistaaaa a răspuns:

LOL

| Lorii69 a răspuns:

Number 23, Eurotrip, filmele noastre romanesti., seriale indiene, koreene, japoneze ( sunt pe tvr1/nationaltv/kanald)

| Toma_Gabriel_1991 a răspuns:

Ai vazut seria Prion Break? Este serial.
Daca nu, ti-l recomand.