| OoOAlexandruOoO a întrebat:

Ceva filme gen Divergent? Si unele de actiune care merita vazute.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Hunger Games 1 și 2 (2012/2013),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),The Host (2013),Upside Down (2012),The Giver (5 Sept. 2014), The Maze Runner (19 Sept. 2014)
Acțiune:The Expendables 3 (2014, Bullet (2014), Mea Culpa (2014),Brick Mansions (2014),Tokarev (2014),Non-Stop (2014),Need For Speed (2014),3 Days To Kill (2014),Lucy (2014),Sin City: A Dame To Kill For (2014),Drive Hard (2014),Sector 4: Extraction (2014), Parker (2013),Hummingbird (2013),Dead Man Down (2013),How I Spent My Summer Vacation (2012),Only God Forgives (2013),The Place Beyond The Pines (2012),Gangster Squad (2013),Bullet To The Head (2013),Jack Reacher (2012),A Good Day To Die Hard (2013),The Cold Light Of Day (2012),Vehicle 19 (2013),Olympus Has Fallen (2013),Escape Plan (2013)

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

The Last Time, In Time, Gone in 60 seconds

| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Nu pot spune ca exista filme gen Divergent,pentru ca ar fi niste imitatii inutile,insa sunt foarte multe filme bune pe care trebuie sa le vezi:
The Hunger Games,primele doua filme sunt pe net happy
The mortal instruments- un film absolut superb,care sigur o sa iti placa.
Percy Jackson-sunt doua filme,foarte bune.
Thor-sunt doua filme pana acum,si sper sa mai apara, pentru ca au fost geniale!
Stiu ca nu sunt din aceeasi categorie, dar sunt alte filme superbe, pe care merita sa le vezi:
Step up1, 2,3, 4 si 5 abia a aparut la cinema, deci mai dureaza pana il gasesti pe net
Neighbours
21 Jump strees, 22 jump street

Si stiu ca in curand va aparea un film incredibil.Se numeste The Maze Runner.Trebuie sa vezi treiler-ul, daca nu l-ai vazut inca.O sa iti placa. Abia astept sa apara

| ShadoWCrist a răspuns:

Jocurile foamei 1 si 2.

Răspuns utilizator avertizat
| Sieb a răspuns:

Cel mai asemănător: Hunger Games