| Wo0zy a întrebat:

Ceva filme gen LOTR sau hobbitul exista?

6 răspunsuri:
| KhludCiprian a răspuns:

Incearca: "O poveste fara sfarsit".

Totusi singura "similara" (dat fiind ca autorii s-au cunoscut unul cu altul) ce cred ca mai exista e "Cronicile din Narnia" sau daca te referi la partea magica (desi eu le vad foarte diferite) poate Harry Potter.

| Wo0zy explică (pentru KhludCiprian):

Daca tot ai raspsuns nu stii va mai fi o continuare la hobbitul?

| 187VLAD a răspuns (pentru Wo0zy):

3 filme la fel ca si cu seria LOTR

| Sociopat a răspuns (pentru Wo0zy):

LOTR e continuarea la Hobbit.Si nu, nu vor mai exista alte filme facute dupa cartile lu J.R.R Tolkien pentru ca dupa parerea lu' fisu' filmele au fost toate de rahat si nu au reprezentat viziunea tatalui sau.
Boo hoo
Nu mai poate lumea sa fie "nerd" acu'.

| Wo0zy explică (pentru Sociopat):

Ii bolovan fisu' cate premii oscar au luat ambele trilogii...

| Cristina_Neacsu_1994 a răspuns:

Uita-te la Dominion are 8 episoade