| AlinaBote a întrebat:

Ceva seriale faine
Ceva filme faine
Cele mai bune funda)

3 răspunsuri:
| izabelageorgiana a răspuns:

Jurnalele vampirilor, Amurg, Luna noua, Eclipsa, Minus 25 de grade, Anatomia lui Grey, Amnezie cu surprize, Politist cu explozie intarziata, Dracula un mort iubaret, Cazut din cer, Doi intr-unul, Beetowen, 2012, Efectul gemenelor, Piratii din caraibe(Blestemul perlei negre, Cufarul omuli mort, La capatul lumii si Pe ape si mai tulburi), etc...

| deea04ab a răspuns:

seriale-pretty little liars, the lying game,gossip girl,the vampire diaries,chuck, one tree hill, grey's anatomy
filme-P.S.I love you, love and other drugs, step up 1 2 3, american pie, how do you know,

| NakedLove a răspuns:

Uita'te la Grey's anatomy, Pretty little liars, Criminal minds. happy