| Deiiiiia a întrebat:

Chiar moare Ioana din Pariu cu viata? straight face||

Răspuns Câştigător
| Buggz a răspuns:

Nu ma, ce-ai, e personajul principal si abia a inceput serialul, cum sa moara? laughing) ce rost ar mai avea serialul fara ea? gandeste-te si tu ca totul se invarte in jurul ei(Andrei, Raluca, Johny, parintii, Sara etc.) Au pus partea aia la final doar ca sa ne faca sa ne uitam la urmatorul episod smug Funda? puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Nu,nu are cum. straight face

| Fillaide a răspuns:

Nu,nu moare.In promo-ul din episodul urmator e inca vie.Cred ca va fi in coma. Oricum nu are cum sa moara, e rolul principal.Nu ar mai avea sens serialul.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nuu,nu are cum.
E personajul principalbatting eyelashes
>; D<

| Kathqn a răspuns:

Asa am auzit si eu. cred ca da.ar fi pacat. fundita please big grin

| Rafadavid a răspuns:

Nu moare. O sa traiasca in continuare, in afara scenariului.

| alexxsiss a răspuns:

Nu ma, ce-ai, e personajul principal si abia a inceput serialul, cum sa moara? laughing) ce rost ar mai avea serialul fara ea? gandeste-te si tu ca totul se invarte in jurul ei(Andrei, Raluca, Johny, parintii, Sara etc.) Au pus partea aia la final doar ca sa ne faca sa ne uitam la urmatorul episod smug Fund

| paiete a răspuns (pentru alexxsiss):

Nu moare, stai llinistita

| Catalina93 a răspuns:

Nuu! Ioana e personajul principal si nu are cum sa moara[-x.