| alexevo123123123 a întrebat:

Ciao,stiti un film sau serial gen Push: Razboiul mintii? Sa fie personaje care au super puteri,actiune, si sa nu fie vechi, gen de pe vremea cavalerilor sau ceva...

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Filme:The Mortal Instruments:City Of Bones (2013),The Giver (2014),Beautiful Creatures (2013),The Last Keepers (2013),I Am Number Four (2011),Rubinrot (2013),Saphirblau (2014),Smaragdgrün (2016),One And Two (2015),Project Almanac (2015),The Speed Of Thought (2011),Chronicle (2012)
Seriale:Believe,The Tomorrow People, Star-Crossed, The Magicians, Beyond, The OA, Into The Badlands, Damien, Shadowhunters: The Mortal Instruments

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Tomorrow People

| Pool77 a răspuns:

Lucifer?

| Aslam a răspuns:

Deadpool.

| AlexBrooK00 a răspuns:

Jaful perfect 1/2 vezi ca is cu niște magicieni și is blana

| Luci_Rusu_2000 a răspuns:

Supernatural e fain