| lurykkilygirl a întrebat:

Cine a vazut Camp Rock 2 si cate chitare au fost?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu, 6

Răspuns utilizator avertizat
| LolaKissTheGirl a răspuns:

7.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Pai nu ar fii corect ca noi sa iti spunem . Trebuia sa fii atent ! Poate vei castiga pe meritul nostru , noi cei care am fost atenti la chitarile care au aparut .

| Buggz a răspuns:

8 sigur, le-am numarat, particip si eu. pacat ca ai dat funda deja sad

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Are dreptate Emanuela, fetitowinking. Tu nu stii limba romana. o chitara doua chitaRIwinking. NU o chitara doua chitarewinking Asa ca invata sa vorbesti limba romana.

| Deea a răspuns:

7 "chitare" ioi tu gheorghe happy

| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

7. Se mai pune dupa cateva luni laughing? Nuuu...

| HarryPotter a răspuns:

Eu am numarat 6

| Emena a răspuns:

Chitari ma. e chiar asa de grea romana? rolling eyes

| Emena a răspuns:

Uita`te in Doom. sa vezi ca se zice chitari. daca nu, atunci nu stiu romana.si spune`mi cum se zice :*

| Denisaa a răspuns:

Cred ca au fost 8 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost 8 chitare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost 7 chitari!

| Delisha_4359 a răspuns:

Eu am numarat 8 big grin

| loopzoor9 a răspuns:

... acum fara suparare. dar prosti ar fi aia care ti-ar spunehee hee

| stefan1st a răspuns:

Au fost 7 chitare
laughing

| lurykkilygirl explică:

@loopzoor9big grina de ce ar fi prosti?!? daca vrei sa stii mi-au zis o gramada

| lurykkilygirl explică:

@Emanuela: vezi ca se zice chitare eu cred ca tu nu stii sa vb in romana