| anonim_4396 a întrebat:

Cate chitare au aparut pe parcursul filmului Camp rock 2? Plzzz

Răspuns Câştigător
| Ioana1999 a răspuns:

6, funda?

14 răspunsuri:
| GabiGabrielle a răspuns:

Funda?

| Aleeeeeeee a răspuns:

Pai nu ar fii corect ca noi sa iti spunem . Trebuia sa fii atent ! Poate vei castiga pe meritul nostru , noi cei care am fost atenti la chitarile care au aparut .

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Trebuia sa fii atenta! nu este drept a iti spuna altii!

| AnnaMariaaa a răspuns:

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

| GFantastikBaby a răspuns:

Mda, asa e... oricum, eu am numarat 6, nu am fost sigura. happy

| elseva5lei a răspuns:

Tuh nu stii sa numeri?

| AxyAxyMaxy a răspuns:

Nu erau 6 xD ~ erau mai multe 8 sau 9winking

| adysnake a răspuns:

Te mai uiti o data la el aici si le numeri : http://www.desene-animate-online.net/......finala.php :P

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cate chitare au aparut pe parcursul filmului kamp rock 2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

8 chitare
au fost
.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da tu tra sa te gandesti nu sati spunem noi si noi ne dorim la fel de mult ca si u sa stim adica sa daca uni nau fost atenti ghinionul lordata viitoare fi si u nmai atenta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am gasit 8 chitari, asa este, 8 chitari.

| Spiike a răspuns: