| reych75heaven a întrebat:

Cine a vazut filmele:
the exorcist sau exorcism of emily rose sa-mi spuna cum s-au terminat si cat de infricosatoare au fost cel mai detaliat raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| deepinlovewithyou a răspuns:

Hei!
In amandoua filme este vorba despre o fata care devine posedata, apoi vine un preot si incearca sa o exorcizeze sa scoata diavolul din ea. Este destul de infricosator si in acelasi timp scarbos.
Iti dau trailerele sa vezi cam ce se intampla in general :
The exorcist : www.youtube.com/watch?v=YDGw1MTEe9k
Exorcism of Emily Rose : www.youtube.com/watch?v=lSy7DldFdUI
Funda?

| reych75heaven explică (pentru deepinlovewithyou):

Le-am vazut dar mi-e frica sa vad ambele filme mersi oricum

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru reych75heaven):

Daca esti sensibil si te sperii usor la filmele horror eu iti propun sa nu te uiti. Poti sa ai cosmaruri si vise urate si iti vei aduce aminte mereu de asta.Asa am patit si eu cand eram mai mica si m-am uitat la The Exorcist, mi-a traumatizat copilaria.
Dar daca nu ai nicio problema si vizionezi linistit la filmele horror, nu vad ce ar fi asa rau in asta, sa te uiti.

| reych75heaven explică (pentru deepinlovewithyou):

Pai ma sperii rau cand sunt singur dar cand mai sunt cu altcineva totul e ok

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru reych75heaven):

Atunci nu iti recomand sa te uiti singur, ca apoi vei avea mereu acele secvente in cap cum am patit eu. :-ss

| reych75heaven explică (pentru deepinlovewithyou):

Cati ani aveai cand ai vazut filmul?

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru reych75heaven):

Vreo 7-8 ani. Stiu ca l-am vazut la tv filmul, impreuna cu maica-mea, si de atunci nu pot uita niciodata filmul asta.

7 răspunsuri:
| asodxxl1 a răspuns:

The exorcism of emily rose : ea moare, iar preotul este achitat
exorcistul: fostul preot revine la credinta si infrange demonul din acea fata /femeie
dai o funda?